- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Palace i Harrods wydają wspólnie zaprojektowaną kolekcję!

Czy tego chcecie czy nie – streetwear ponownie wchodzi na salony! Brytyjski brand Palace Skateboards i Harrods wydają wspólnie zaprojektowaną kolekcję, którą promują poprzez poniżej załączone zabawne video i serię kilkunastu fotografii.

Jest to kolejny grudniowy projekt brytyjskiej marki. Niedawno przedstawialiśmy Wam ich wspólną kolekcję z marką Kappa oraz lookbook z zimową kolekcją na koniec bieżącego roku.

Dom Handlowy z siedzibą w Knightsbridge — który jest otwarty od 1849 roku — znany jest z oferowania jednych z najbardziej wyjątkowych i pożądanych prezentów na świecie oraz wyjątkowego doboru marek do swojej oferty.

Teraz łączy się z Palace i wspólnie projektują krótką serię odzieży i akcesoriów, które wychodzą oczywiście pod wspólną logotypem, przy którym inspiracje projektowe zaczerpnięto z niepowtarzalnej estetyki sklepu.

W ofercie pojawią się nie tylko kurtki koledżówki, czapki oraz bluzy z kapturem, ale również… świąteczne koszyki z różnymi dobrodziejstwami.

Nowości z kolekcji Palace x Harrods będą dostępne w pop up’ie w Harrodsie, który będzie otwarty od 10 do 12 grudnia oraz w ich sklepie online do 17 (lub do wyczerpania zapasów).

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: