- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearP.A.M. zapoznaje nas z jesienno zimową kolekcją „UNDER_GROUND”

P.A.M. zapoznaje nas z jesienno zimową kolekcją „UNDER_GROUND”

Przenosimy się na szybko do australijskiej marki P.A.M., która zapoznaje nas z jesienno zimową kolekcją „UNDER_GROUND”. Na zdjęcia, które dołączamy w dalszej części wpisu, odpowiadał polski fotograf – Piotr Niepsuj.

Świeża kolekcja Perks and Mini będzie składała się kilku ciekawych propozycji. Na pierwsze, jeszcze ciepłe dni jesieni, zaprojektowano zestaw t-shirtów wykorzystujących prostą grafikę przedstawiającą kwiatek lub elipsę z nazwą marki. Ich uzupełnieniem będą longsleeve’y oraz czapki z daszkiem korzystające z tych samych motywów. W ofercie amerykańskiej marki znalazło się również miejsce na kolorową koszulę, damskie bluzki i spodnie z falbankami, a także torbę pokrytą napisami na tle kamuflażu. Z kolei na chłodniejsze wieczory będziemy mogli zakupić sobie luźne swetry z ogromnymi wzorami w kwiaty. Dopełnieniem kolekcji wydają się być dodatki i akcesoria w postaci naszyjników, skarpet oraz szalików i chust.

Po zapoznaniu się z poniższymi fotografiami z nowościami od P.A.M. śmiało możecie uderzyć do ich sklepu online po coś dla siebie.

lookbook pam under_ground fw20 1 lookbook pam under_ground fw20 2 lookbook pam under_ground fw20 3 lookbook pam under_ground fw20 4 lookbook pam under_ground fw20 5 lookbook pam under_ground fw20 6 lookbook pam under_ground fw20 7 lookbook pam under_ground fw20 8 lookbook pam under_ground fw20 9 lookbook pam under_ground fw20 10 lookbook pam under_ground fw20 11 lookbook pam under_ground fw20 12 lookbook pam under_ground fw20 13 lookbook pam under_ground fw20 14

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: