Dziwna sprawa, ale nie mieliśmy jeszcze okazji pisać o marce Paterson League a jak się okazuje odwala ona kawał świetnej roboty, szczególnie gdy spojrzymy na letnią kolekcję, przeznaczoną na ten rok, która swoim klimatem nawiązuje do lat 90-tych ubiegłego wieku, tenisa ziemnego i skateboardingu! Całość dopełniona jest bardzo dobrym lookbookiem w formie zdjęć.

Natomiast, jeśli chodzi o ciuchy to postawiono tutaj na takie elementy garderoby jak białe hoodie, gdzie przód wyposażono tylko w mały napis Paterson a tył to już olbrzymia grafika. Do tego dochodzą longsleeve’y, koszulki mające na sobie wzór, imitujący rakietę do tenisa oraz czapki z daszkiem. Nie zabraknie, także kurtek. Oprócz ubrań, warto również pochwalić brand za wybór barw!

Po więcej udajcie się do źródła, czyli na oficjalną stronę internetową Paterson League.

paterson-league-pays-homage-to-skateboarding-and-90-tennis-01 paterson-league-pays-homage-to-skateboarding-and-90-tennis-02 paterson-league-pays-homage-to-skateboarding-and-90-tennis-03 paterson-league-pays-homage-to-skateboarding-and-90-tennis-04 paterson-league-pays-homage-to-skateboarding-and-90-tennis-05 paterson-league-pays-homage-to-skateboarding-and-90-tennis-06 paterson-league-pays-homage-to-skateboarding-and-90-tennis-07 paterson-league-pays-homage-to-skateboarding-and-90-tennis-08 paterson-league-pays-homage-to-skateboarding-and-90-tennis-09

Reklama
air jordan