- Reklama -NIkeNIke

Patta przedstawia nową kolekcję Polartec

Mamy połowę lutego, więc za oknem pogoda nie rozpieszcza. Specjalnie na ten okres w roku holenderski butik Patta przygotował nową kolekcję Polartec.

W 1981 roku Polartec na zawsze zmienił sposób w jaki świat ubiera się na chłodne dni, a to dzięki wynalezieniu syntetycznego polaru. Wykonane w 100% z poliestru powierzchnie o strukturze weluru tworzą kieszenie powietrza zatrzymujące powietrze i utrzymujące ciepłotę ciała. W przeciwieństwie do innych dzianin z polaru, produkty Polartec Classic utrzymują zdolność izolacji termicznej oraz ładny wygląd nawet po wielu praniach.

Chłopaki z holenderskiego brandu na warsztat wzięli wersję Polartec® Classic 100, która jest najlżejsza i znakomicie nadają się jako pierwsza warstwa lub lekki sweter. Wykonano z niego zestaw dresowy, czapkę typu bucket hat, a także czapkę „z uszami”, rękawice i ocieplacz szyi. Wszystko to wyjdzie w kolorystyce Port Royal / Eggplant, a także  w opcji Black.

Kolekcja Patta Polartec będzie dostępna w ich sklepach stacjonarnych oraz online już 14 lutego bieżącego roku, do tego czasu zapoznaj się z poniższą galerią zdjęć.

lookbook patta polartec sp20 1 lookbook patta polartec sp20 2 lookbook patta polartec sp20 3 lookbook patta polartec sp20 4 lookbook patta polartec sp20 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: