- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersOto lookbook z kolaboracyjnymi Patta x New Balance 991

Oto lookbook z kolaboracyjnymi Patta x New Balance 991

Zaledwie kilka postów temu mogliście dokładnie przyjrzeć się nadchodzącym Patta x New Balance 991, a niderlandzki butik już prezentuje swój lookbook stworzony wokół tej kolaboracji.

Współpraca pomiędzy wspomnianą wyżej dwójką to dopiero ich drugi wspólny projekt w historii. Aż trudno w to uwierzyć, że zeszłoroczny projekt New Balance 920 był ich debiutem.

Całe przedsięwzięcie wychodzi w ramach celebracji 20 lecia opisywanej sylwetki, która nadchodzi prosto z brytyjskiej fabryki New Balance w Flimby w Cumbrii. NB991 był pierwszym z kultowych modeli z serii 99x, w którym umieszczono okienko ABZORB w przedniej części stopy, a także pod piętą. Wszystko to udało się uzyskać dzięki nowej i ulepszonej konstrukcji podeszwy środkowej.

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, konstrukcja z zamszu i siateczki przyjmuje odcienie różu, jasnego beżu oraz spasowanej tonalnie szarości. Nazwa Patta została umieszczona na boku cholewki tuż w okolicach kołnierza.

Premiera butów Patta x New Balance 991 odbędzie się dość nietypowo, ponieważ na potrzeby tego przedsięwzięcia stworzono osobną stronę pattanewbalance991.com. Premierę ustawiono na dzień 22 stycznia. Szersza dystrybucja odbędzie się tydzień później, bo 29 stycznia.

Patta x New Balance 991 1 Patta x New Balance 991 2 Patta x New Balance 991 3 Patta x New Balance 991 4 Patta x New Balance 991 5 Patta x New Balance 991 6 Patta x New Balance 991 7

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: