- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Duet Patta x Nike zapowiada Air Max 1 “The Next Wave”

Po rozpoczęciu serii „The Wave” w 2021 r., zespół projektantów utworzony na linii Patta x Nike po raz kolejny połączył siły, aby zaprezentować najnowszą ekspansję o tym samym temacie. Przed Wami lookbook zapowiadający premierę nowej wersji butów Nike Air Max 1.

Nadchodzącą wersję Dark Russett / Metallic Silver mogliście poznać już jakiś czas temu. Dla przypomnienia – buty mają bazowe panele z siateczki w metaliczna srebrnym odcieniu, natomiast pozostałe panele są w ciemnym brązie. Najważniejszy jest tu kształt i linia mudguardu, która jest pofalowana. To właśnie ona nadaje temu projektowi charakteru.

Patta-x-Nike-Air-Max-1-Brown-DO9549-200

Cały projekt porusza się wokół afrykańskiego przysłowia „Each One Teach One” i niesłabnącej wizji niderlandzkiego sklepu, aby stworzyć połączoną i dobrze prosperującą społeczność Patta na całym świecie.

W duchu kolekcji amsterdamski sklep poprowadzi dwudniową wymianę mentorską w centrum społeczności Nike SHAPA Soweto w Johannesburgu.

„SHAPA służy jako bezpieczna przestrzeń dla następnego pokolenia sportowców i liderów. Wprowadzając wymianę za pośrednictwem Akademii Patta, jesteśmy podekscytowani współpracą i nawiązaniem kontaktu z jednymi z najzdolniejszych dzieci na kontynencie afrykańskim za pośrednictwem SHAPA” – mówi Gee Schmidt, współzałożycielka Patta.

Dla Patty podnoszenie na duchu społeczności ma kluczowe znaczenie dla misji marki, a przez ostatnie kilka lat firma zapoczątkowała i inspirowała zmiany, tworząc inicjatywy takie jak Patta Academy i Patta Foundation.

„Dla nas satysfakcja pochodzi z opracowywania produktu jako sposobu na głębsze nawiązanie kontaktu z naszą społecznością. Nasza firma została zbudowana przez kolektyw, zarówno pod względem fizycznym, jak i intelektualnym, a my napędzamy sukces, świętując tkankę naszej społeczności i współpracując z nimi przy każdym przedsięwzięciu” – mówi Schmidt.

Nowe wydanie Patta x Nike Air Max 1 „The Next Wave” pojawi się na sklepowych półkach Patta oraz Nike SNKRS już 12 sierpnia.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: