Trzeba powiedzieć sobie jasno i wyraźnie – właśnie takimi kolekcjami warszawska firma Phenotype umacnia swoją pozycję w ścisłym topie, jeśli chodzi o polskie streetwearowe marki. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować Wam najnowszy zestaw odzieżowy tego brandu, który funkcjonuje pod nazwą Reign of Ravens, gdzie właśnie kruk jest w dużej mierze naszym motywem przewodnim.

Ponadto, by jak najlepiej wypromować poszczególne ubrania, do całości dorzucono bardzo klimatyczny i zarazem mroczny lookbook w postaci zdjęć, autorstwa Damiana Denisa. Natomiast w rolę modeli wcielili się Marcin Żurek i Kamil „Baks” Tomaszewski.

Wracając jednak do najważniejszej kwestii, czyli asortymentu to już przechodzimy do charakterystyki. W akcji zobaczymy kilka rodzajów spodni. Nie zabraknie znaku rozpoznawczego, czyli joggerów, ale miłośnicy klasyki, także znajdą coś dla siebie. Pod tym względem wybór jest naprawdę duży. Do tego dochodzą bluzy, które możemy podzielić na crewnecki oraz hoodie. Dominują raczej minimalistyczne wzory. Uzupełnieniem stawki są t-shirty z autorskimi grafikami oraz koszule z długim rękawem i kurtki. Wisienką na torcie jest czarny bomber, wyposażony w skórzane rękawy i wypalany laserem napis Phenotype.

Całość jest już dostępna na oficjalnej stronie internetowej Phenotype. Serdecznie zapraszamy wszystkich na zakupy!

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Reklama
air jordan