Upalne dni zbliżają się wielkimi krokami, dlatego w tym tygodniu polska marka Phenotype postanowiła uderzyć ze swoją najnowszą, letnią kolekcją. Ponadto jak wiadomo, firma ta od zawsze stawia na pełną promocję, dlatego w tym przypadku w akcji również zobaczymy miejski lookbook w postaci zdjęć.

Co tutaj znajdziemy? Zdecydowanie wakacyjne sety. Kilka wariantów koszulek, gdzie raczej postawiono na prostotę i minimalizm (np. jednolita barwa + biały napis). Do tego dochodzi kilka wersji krótkich spodenek. Do czynienia mamy z bardzo charakterystycznymi wzorami, które nawiązują np. do róż czy palm. Nie zabraknie coraz to popularniejszych czapek typu Bucket a uzupełnieniem stawki są nerki.

Całość jest już dostępna na oficjalnej stronie internetowej Phenotype, dlatego jeśli coś wpadło Wam w oko to czym prędzej udajcie się na zakupy!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 phenotype_lato_lookbook_ (2 of 19) phenotype_lato_lookbook_ (3 of 19) phenotype_lato_lookbook_ (5 of 19) phenotype_lato_lookbook_ (10 of 19) phenotype_lato_lookbook_ (11 of 19) phenotype_lato_lookbook_ (12 of 19) credits

Reklama
air jordan