- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearPOLIQUANT przedstawia kolekcję AWKWARDNESS na jesień i zimę 2019

POLIQUANT przedstawia kolekcję AWKWARDNESS na jesień i zimę 2019

POLIQUANT, brand z Tokio szykuje się do premiery swojej piątej już kolekcji, która będzie przeznaczona na jesień i zimę 2019. Poniżej znajdziecie zdjęcia z ich lookbooka zatytułowanego AWKWARDNESS.

Inspiracją dla kolekcji jest Slavoj Zizek i jego filozofia „The Real”, która jest zewnętrznym aspektem przeżywanego doświadczenia i absolutnej prawdy. Kolekcja w dużej mierze wykorzystuje ziemiste barwy jak zieleń, brąz czy czerń i wszelkie ich odcienie. Jednakże ciekawym smaczkiem są neonowe pozycje, kolor ten pojawia się również w formie akcentu czy dodatku.

Jedną z najważniejszych kwestii, na którą zwracano uwagę podczas projektowania świeżej kolekcji była jej funkcjonalność. Dla przykładu mamy taktyczną kamizelkę, która zmienia się w poduszkę oraz puchową kurtkę, która zamienia się w poduszkę na kark. Wspomniana funkcjonalność wyrażana jest również w sprytnej formie trenczy, które zamieniają się w torby kurierskie.

Nie ma jeszcze żadnych szczegółów, kiedy kolekcja AWKWARDNESS od POLIQUANT zostanie wydana, ale spodziewamy się, że trafi ona do sklepów w drugiej części roku.

lookbook poliquant awkwardness fw19 1 lookbook poliquant awkwardness fw19 2 lookbook poliquant awkwardness fw19 3 lookbook poliquant awkwardness fw19 4 lookbook poliquant awkwardness fw19 5 lookbook poliquant awkwardness fw19 6 lookbook poliquant awkwardness fw19 7 lookbook poliquant awkwardness fw19 8 lookbook poliquant awkwardness fw19 9 lookbook poliquant awkwardness fw19 10 lookbook poliquant awkwardness fw19 11 lookbook poliquant awkwardness fw19 12 lookbook poliquant awkwardness fw19 13 lookbook poliquant awkwardness fw19 14 lookbook poliquant awkwardness fw19 15

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: