- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylStreetwearLookbook Profound Aesthetic – „League of Champions” (Wiosna 2013)

Lookbook Profound Aesthetic – „League of Champions” (Wiosna 2013)

Marka Profound Aesthetic inspirując się takim sportem jak baseball, zaprezentowała właśnie swoją najnowszą kolekcję. Jest ona przeznaczona na wiosnę tego roku oraz nosi nazwę League of Champions.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment, to trzeba przyznać, że wybór jest dość spory i znajdziemy tutaj m.in. takie ubrania jak bejsbolówki, ale co ciekawe również bejsbolówki bez rękawów. Do tego dochodzą jeszcze bluzy zrobione w stylu „crewneck”, a całość uzupełniają akcesoria w postaci czapek zimowych i 5-panelówek.

Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Profound Aesthetic.

profound-aesthetic-league-of-champions-collection-1 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-2 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-3 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-5profound-aesthetic-league-of-champions-collection-7 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-8 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-9 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-10profound-aesthetic-league-of-champions-collection-11 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-12 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-13profound-aesthetic-league-of-champions-collection-14 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-15 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-16 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-17profound-aesthetic-league-of-champions-collection-18 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-19 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-20 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-21profound-aesthetic-league-of-champions-collection-22 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-23 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-24 profound-aesthetic-league-of-champions-collection-25

via swagsyndicate

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: