Ekipa z Prosto chyba nie może ostatnio narzekać na brak pracy. Wystarczy podkreślić fakt, że w przeciągu miesiąca piszemy właśnie o trzecim zestawie odzieżowym tej firmy. Tym razem news dotyczy mocno limitowanej zimowej kolekcji, która otrzymała nazwę Spectrum. Ponadto całość uzupełnia lookbook w postaci zdjęć autorstwa Adama Plucińskiego.

Przechodząc do najważniejszej części czyli ubrań to warto zaznaczyć, że całość skierowana jest zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Damska część kolekcji to premierowe, zimowe ubrania, uszyte z nowoczesnych materiałów w wyrazistej kolorystyce. Nie zabraknie porządnych kurtek, wyposażonych w futrzane kaptury a do tego dochodzą sukienki czy varsity. Natomiast męska odsłona to wzory znane z jesiennej kolekcji Prosto w zupełnie nowym wydaniu kolorystycznym. Mieszankę tę można zobaczyć na takich ciuchach jak koszulki, kurtki czy bluzy.

Po więcej informacji na temat tych nowości odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową Prosto, gdzie oczywiście możecie dokonać zakupów!

Prosto_Spectrum_1_fot.Adam_Pluciński Prosto_Spectrum_2_fot.Adam_Pluciński Prosto_Spectrum_3_fot.Adam_Pluciński Prosto_Spectrum_4_fot.Adam_Pluciński Prosto_Spectrum_5_fot.Adam_Pluciński Prosto_Spectrum_6_fot.Adam_Pluciński Prosto_Spectrum_8_fot.Adam_Pluciński Prosto_Spectrum_9_fot.Adam_Pluciński Prosto_Spectrum_10_fot.Adam_Pluciński Prosto_Spectrum_11_fot.Adam_Pluciński Prosto_Spectrum_12_fot.Adam_Pluciński Prosto_Spectrum_13_fot.Adam_Pluciński Prosto_Spectrum_14_fot.Adam_Pluciński

Reklama
air jordan