Ostatnio wrzucaliśmy Wam video-zajawkę najnowszej kolaboracji pomiędzy marką Puma a artystką Va$htie. Jak zapewne pamiętacie całość dotyczyła kolekcji, przeznaczonej na jesień i zimę tego roku. Teraz dorzucamy do poprzedniego newsa lookbook w postaci zdjęć.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to nic nie uległo zmianie. Inspiracją są tutaj lata 90’ XX wieku oraz przeróżne dyscypliny sportowe. W akcji zobaczymy różnego rodzaju koszulki i bluzy. Do tego dochodzą kurtki,  bluzy typu hoodie oraz spodnie dresowe. Nie zabraknie bejsbolówek, wyposażonych w szare kropy i crewnecków.

Całość prezentuje się bardzo dobrze, dlatego wszystkich zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Puma i ogarnięcia kolejnej porcji informacji.

4 puma-x-vashtie-kola-fall-winter-2015-apparel-collection-1 puma-x-vashtie-kola-fall-winter-2015-apparel-collection-2 puma-x-vashtie-kola-fall-winter-2015-apparel-collection-3 puma-x-vashtie-kola-fall-winter-2015-apparel-collection-5 puma-x-vashtie-kola-fall-winter-2015-apparel-collection-6 puma-x-vashtie-kola-fall-winter-2015-apparel-collection-7 puma-x-vashtie-kola-fall-winter-2015-apparel-collection-9

Reklama
air jordan