- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Quality Peoples (Wiosna / Lato 2015)

Lookbook Quality Peoples (Wiosna / Lato 2015)

Teraz mamy news dla wszystkich miłośników surfingu, bowiem marka Quality Peoples bardzo często korzysta z tego zjawiska w swoich świezych projektach. Dzisiaj mamy okazję przekonać się o takim zabiegu za sprawą najnowszej wiosenno-letniej kolekcji, do której dorzucono jeszcze klimatyczny lookbook w postaci zdjęć.

Natomiast skupiając się na samym asortymencie to jest on dość obszerny i różnorodny. Przede wszystkim składa się on ze sporej ilości koszulek. Od razu widać, że na ten element garderoby postawiono największy nacisk. Poszczególne t-shirty utrzymane są raczej w jednym kolorze i wyposażone przy okazji w dość dużą grafikę. Oprócz tego znajdziemy tutaj krótkie spodenki, bluzy i longsleeve’y. Uzupełnieniem stawki są czapki oraz kilka propozycji skierowanych wyłącznie do płci pięknej. Chodzi głównie o bluzki i stroje kąpielowe.

Więcej informacji uzyskacie na oficjalnej stronie internetowej Quality Peoples, gdzie już teraz możecie pobrać coś dla siebie.

quality-peoples-2015-spring-summer-lookbook-featuring-andrea-rosso-2 quality-peoples-2015-spring-summer-lookbook-featuring-andrea-rosso-3 quality-peoples-2015-spring-summer-lookbook-featuring-andrea-rosso-4 quality-peoples-2015-spring-summer-lookbook-featuring-andrea-rosso-5 quality-peoples-2015-spring-summer-lookbook-featuring-andrea-rosso-6 quality-peoples-2015-spring-summer-lookbook-featuring-andrea-rosso-7 quality-peoples-2015-spring-summer-lookbook-featuring-andrea-rosso-8 quality-peoples-2015-spring-summer-lookbook-featuring-andrea-rosso-11 quality-peoples-2015-spring-summer-lookbook-featuring-andrea-rosso-12 quality-peoples-2015-spring-summer-lookbook-featuring-andrea-rosso-14 quality-peoples-2015-spring-summer-lookbook-featuring-andrea-rosso-15 quality-peoples-2015-spring-summer-lookbook-featuring-andrea-rosso-16

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: