- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersLookbook Reebok Classic z ambasadorami marki (Jesień 2014)

Lookbook Reebok Classic z ambasadorami marki (Jesień 2014)

Polski oddział marki Reebok Classic zebrał swoich ambasadorów w jedno miejsce i strzelił kilka fotografii prezentujących ich najnowszą kolekcję. Wśród lokalnych ambasadorów marki znaleźli się Iza Lach, Jimek oraz raperzy Onar i Zeus.

We wrześniu czwórka ambasadorów spotkała się przy okazji kampanii promującej ich ulubione modele butów. Nie dziwi więc, że każdy z muzyków czuł się wyjątkowo naturalnie w roli modela. Efektem jest zestaw fotografii promujących kultowe modele Pump oraz odzież z tej samej linii, a także nowe kolorystyki biegówek Reebok GL 6000 i ubrań z kolekcji Heritage.

Zobaczcie poniżej jak im to wyszło, a jeśli coś Wam wpadło w oko to szukacie nowości z kolekcji Pump w sklepach stacjonarnych Reebok w Warszawie(Arkadia), Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki), Kielcach (Galeria ECHO), Krakowie (Galeria Kazimierz i Galeria Krakowska), Łodzi (Galeria Łódzka i C.H. Łódź), a także w  Zielonej Górze (C.H. Focus Park) oraz Radomiu (Galeria Słoneczna).

Ewentualnie sprawdźcie takie sklepy internetowe jak worldbox.pl,  basketzone.pl,  sklepkoszykarza.pl, a także w urbancity.pl oraz w runcolors.pl

Lookbook Reebok Classic z ambasadorami marki (Jesien-Zima 2014)-1

Lookbook Reebok Classic z ambasadorami marki (Jesien-Zima 2014)-2

Lookbook Reebok Classic z ambasadorami marki (Jesien-Zima 2014)-3

Lookbook Reebok Classic z ambasadorami marki (Jesien-Zima 2014)-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: