- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSportswearReigning Champ wypuszcza kolekcję Varsity Pack na jesień 2019

Reigning Champ wypuszcza kolekcję Varsity Pack na jesień 2019

Przedstawiamy wam nowy Varsity Pack od kanadyjskiej marki Reigning Champ przeznaczony na sezon jesienny bieżącego roku.

Nową kolekcja inspirowana jest klasycznymi kolorami i tradycjami, które określają lekkoatletykę na kampusie. Pierwotnie takie kolekcje powstawały tylko i wyłącznie dla sportowców-studentów, trenerów i pracowników departamentu sportowego. Uczelniane stroje sportowe stanowiły coś więcej niż tylko uniformy dla drużyny na boisku i wokół kampusu. Sportowe ubrania stworzyły poczucie wspólnoty, a wygodne ubrania zostały przyjęte zarówno przez studentów, jak i fanów.

W najnowszej kolekcji znalazły się Midweight Terry oraz Pima Jersey w nowym kolorze Forest Green, a obok nich wypuszczono jeszcze kilka innych pozycji z aplikacjami w uniwersyteckim stylu. W ramach kolekcji możemy również kupić kurtki trenerskie, szorty oraz pullovery z wysokim kołnierzem. Oprócz wspomnianej wyżej zieleni skorzystano również z czerni oraz szarości.

Zerknijcie na dołączone poniżej fotografie i krótkie video, a jeśli wpadnie Wam w oko coś z nowej kolekcji Reigning Champ Varsity Pack to udajcie się do ich sklepu online.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Reigning Champ (@reigningchamp)

Reigning Champ Varsity Pack 1 Reigning Champ Varsity Pack 2 Reigning Champ Varsity Pack 3 Reigning Champ Varsity Pack 4 Reigning Champ Varsity Pack 5 Reigning Champ Varsity Pack 6 Reigning Champ Varsity Pack 7 Reigning Champ Varsity Pack 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: