Przenosimy Was na szybko do Nowego Jorku, gdzie tamtejszy brand Richardson zapoznaje nas ze swoją letnią kolekcją na 2019 roku. Robi to poprzez fotografie załączone w dalszej części wpisu.
Najnowszy lookbook Richardsona powstał na różnych skrzyżowaniach nowojorskich ulic, uroczych sklepach mięsnych i małych kawiarniach, prezentując czterech monochromatycznych T-shirtów i jednej torby z grubego materiału.
Jedną z głównych atrakcji tej kapsuły jest współpraca z brytyjskim fotografem Nickiem Waplingtonem, u którego w portfolio są takie projekty jak seria zdjęć „Living Room” oraz zdjęcia z ostatniego sezonu kolekcji Alexandra McQueena. W tym projekcie sięgnięto do jednego z jego przedsięwzięć sprzed lat. Koszulka „Surf Riot” jest ozdobiona wizerunkiem samolotu rozbijającego się o Huntington Beach w Kalifornii, przedstawiającego zamieszki, które miały miejsce w 1986 roku.
Przy pozostałych koszulkach modelką była Ella Richards, wnuczka Keitha Richardsa z The Rolling Stones. Pośród nadruków na przodzie widzimy dzieło „Dripping Honey” oraz kilka innych kolorowych zdjęć, z kolei na tyle pojawia się czarno białe zdjęcie z napisem Fuck My Life. Z kolei Julia Fox prezentuje koszulkę z napisami New York.
Nowości od Richardson możecie kupić w ich sklepie online. Ceny za t-shirt ustawione są na poziomie $45 USD, natomiast torby kosztują $50 USD.