- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Satisfy przedstawia biegową kolekcję „Stonehenge”

Świetna paryska marka Satisfy, która jest mocno związana z biegaczami, serwuje nam kolejną świeżą kolekcję odzieży. Przed Wami zestaw „Stonehenge”.

Zaznajomieni z marką biegacze, którzy wcielili się w rolę modeli, wybrali się niedawno w okolice prehistorycznego pomnika Stonehenge w Wiltshire. Chcieli poznać jego 'magnetyczne właściwości’ i poczuć 'duchową moc’ tego miejsca. Podobnie jak wierzą w to, że ułożone tam kamienie mają moc uzdrawiania, tak samo wierzą, że bieganie i obcowanie z surowością natury ma moc terapeutyczną.

Oddając hołd temu miejscu marka zaprojektowała zestaw odzieży technicznej, która pozwoli biegaczom bezproblemowo zanurzyć się w podobnych warunkach w swoich okolicach.

Pośród nowości znajdziemy lekką i oddychającą koszulkę Auralite, która uchroni nas przed promieniami UV. Z kolei Recycled GhostFleece jest odpowiedzią na nasze potrzeby podczas zimniejszej aury. Obok nich nie zabraknie dobrze znanych koszulek MothTech oraz dwóch rodzai szortów.

Premiera kolekcji Satisfy odbędzie się w ich sklepie online już 13 stycznia. Zatem na spokojnie zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: