- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook SAYHELLO (Wiosna / Lato 2017)

Lookbook SAYHELLO (Wiosna / Lato 2017)

Wracamy do marki SAYHELLO i sprawdzamy co u niej słychać. Dla przypomnienia, brand ten swoją siedzibę ma w jednej z najpiękniejszych stolic na świecie a dokładnie w Tokio. Natomiast wracając go głównego tematu wpisu, warto wspomnieć, że brand ten promuje od jakiegoś czasu swoją najnowszą, wiosenno-letnią kolekcję, do której dorzucono jeszcze lookbook w formie zdjęć.

Jeśli chodzi o sam klimat to postawiono na typowo miejską atmosferę. Co do asortymentu to zobaczymy tutaj dość wygodne ciuchy, na które składają się crewnecki i dresowe spodnie. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych jak pomarańcz, biel czy czerwień. Warto również dodać, że bluzy wyposażono w grafiki, umieszczone na rękawach. Do tego dochodzą czapki z daszkiem oraz koszulki.

Po więcej informacji odsyłamy Was do źródła, czyli na oficjalną stronę internetową SAYHELLO.

Lookbook SAYHELLO (Wiosna : Lato 2017)1 Lookbook SAYHELLO (Wiosna : Lato 2017)2 Lookbook SAYHELLO (Wiosna : Lato 2017)3 Lookbook SAYHELLO (Wiosna : Lato 2017)4 Lookbook SAYHELLO (Wiosna : Lato 2017)5 Lookbook SAYHELLO (Wiosna : Lato 2017)6 Lookbook SAYHELLO (Wiosna : Lato 2017)7 Lookbook SAYHELLO (Wiosna : Lato 2017)8 Lookbook SAYHELLO (Wiosna : Lato 2017)9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: