Londyński brand St. Moritz Supersoft debiutuje zarówno na naszej stronie, jak i z autorską kolekcją, przeznaczoną na lato tego roku. Dlatego też nie ma co się dziwić, że do całości wrzucono jeszcze lookbook w formie zdjęć, gdyż poszczególne produkty trzeba wypromować jak najlepiej.

To co od razu rzuca się w oczy to inspiracje latami 90. i 80. ubiegłego wieku. Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to w dużej mierze postawiono na różnego rodzaju bluzy. Możemy wyróżnić tutaj crewnecki, longsleeve’y a także coś na wzór polarów i swetrów. Szczególnie ostatni wymieniony przez nas produkt został tutaj zaprezentowany w naprawdę fajny sposób, koniecznie obczajcie zdjęcia. Dodatkowo każdy z tych ciuchów wyposażony jest w dość szeroką paletę barw: fiolet, czerń, odcień szarości czy pomarańcz (podobno kolor roku!). Uzupełnieniem stawki są kurtki oraz koszulki.

Zobaczcie więcej na oficjalnej stronie internetowej St. Moritz Supersoft.

supershootA5_1 supershootA5_2 supershootA5_3 supershootA5_4 supershootA5_5 supershootA5_6 supershootA5_7 supershootA5_8 supershootA5_9 supershootA5_10

Reklama
air jordan