- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylStreetwearPolski brand Starium przedstawia swoją trzecią kolekcję

Polski brand Starium przedstawia swoją trzecią kolekcję

Po dość sporej przerwie powracamy na nasze rodzime podwórko, a to za sprawą premiery nowej kolekcji polskiej marki Starium. Poniżej znajdziecie zdjęcia z lookbooku z nowościami z ich trzeciej kolekcji zatytułowanej – [003,14*].

Całość kolekcji utrzymana jest w futurystycznym klimacie, do którego marka zdążyła już przyzwyczaić swoich odbiorców. W jej skład wchodzi kilka ciekawych pozycji. Jest to między innymi czarny, ocieplany płaszcz, stworzony z technicznego, wodoodpornego oraz impregnowanego materiału. Pośród nowości pojawiły się również spodnie, które funkcjonalną propozycją typu „2 w 1”, czyli spodnie z dodatkowymi termicznymi legginsami. Dopełnieniem zdają się być dwa warianty longsleev’ów z nadrukami nawiązującymi do tematów percepcji i sztucznej inteligencji oraz czapka typu beanie wykonana z wełny merino. Wszystkie wymienione powyżej pozycje zostały zabarwione na kolor czarny, a ich produkcja odbyła się w Polsce z wysokiej klasy materiałów.

Zerknijcie na poniższą galerię zdjęć i jeśli coś Wam wpadnie w oko to nowości od Starium są już dostępne w ich sklepie online.

lookbook starium 003 14 1 lookbook starium 003 14 2 lookbook starium 003 14 3 lookbook starium 003 14 4 lookbook starium 003 14 5 lookbook starium 003 14 6 lookbook starium 003 14 7 lookbook starium 003 14 8

 

 

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: