- Reklama -NikeNike

Stone Island przedstawia kolekcję Icon Imagery na drugą połowę 2022 roku

Kultowa włoska marka Stone Island przedstawia jesienno zimową kolekcję Icon Imagery na drugą połowę 2022 roku. Nadchodzące nowości przedstawiono poprzez kilkadziesiąt studyjnych fotografii.

Projektanci SI sięgnęli po paletę barw obejmującą w głównej mierze odcienie czerwieni, szarości i czerni, a także turkusu, żółci i zieleni. Oczywiście wzmocnili to odblaskowymi akcentami i mieniącymi się barwami. Dochodzi do tego kilka propozycji korzystających ze wzoru kamuflażu wykorzystującego odcienie zieleni, pomarańczu, fioletu i szarości.

W ofercie zobaczymy praktycznie każdy rodzaj odzieży wierzchniej, od kamizelek i lekkich wiatrówek, poprzez kurtki na jesienne deszcze i pierwsze zimowe dni, kończąc na puchowych grubych kurtkach. Tuż obok tego zobaczymy propozycje z dzianiny, polary, kurtki wykorzystujące futerko, a nawet pozycje łączące kilka materiałów w jednym projekcie.

Nowości z jesienno zimowej kolekcji Stone Island znajdziecie z czasem w ich sklepie internetowym. Zanim się tam udacie to sprawdźcie dokładnie dołączona galerię zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: