- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Stone Island przedstawia kolekcję Icon Imagery na wiosnę i lato 2022

Kultowa włoska marka Stone Island powoli szykując się do celebrowania swojej 40 rocznicy powstania prezentuje nam kolekcję Icon Imagery na sezon wiosenny i letni 2022.

Prezentowana poniżej kolekcja przedstawia cztery dekady doświadczenia w zakresie produkcji tkanin i materiałów, z nowymi i innowacyjnymi technikami połączonymi z odniesieniami do długiego i ugruntowanego archiwum włoskiej marki.

Stone Island na potrzeby pierwszej połowy roku powróciło do swojej linii Marina, z wyróżniającymi się elementami w kamuflażu morskim, a obok tego prezentuje kolekcję Ghost, obejmującą całą gamę całkowicie monochromatycznych ubrań.

Na sklepowych półkach znajdziemy również pozycje, przy których skorzystano z imponującej gamy kolorów. Udało się to uzyskać dzięki wiodącym w branży technikom i obróbce farb. W nadchodzącym sezonie zobaczymy między innymi jasne i głębokie róże, fiolety, błękity, zielenie, pomarańcze i żółcie, a to tylko ułamek całej kolekcji.

Natomiast GORE-TEX pojawia się między innymi w postaci łatwej do spakowania wiatrówki i kamizelki wykonanej z Paclite, najbardziej oddychającego i łatwego do pakowania materiału, który otrzymał etykietę z czarnym diamentem GORE-TEX. Oczywiście nie braknie kilku innych propozycji odpornych na wiatr i deszcz.

Inną wyróżniającą się tkaniną jest Heat Reactive Lamy, która zmienia kolor w zależności od temperatury, przechodząc od żółtego do pomarańczowego i jasnoniebieskiego do niebieskiego.

Zatem na spokojnie zapoznaj się z poniższą galerią zdjęć od Stone Island. Jest to jedynie zapowiedź ich kolekcji na sezon wiosenny letni bieżącego roku. Poszczególne nowości będą pojawiać się na przestrzeni kilku następnych tygodni, a kupicie je poprzez ich sklep online.

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: