W ten listopadowy poranek przenieśmy się do Miami, gdzie ponownie sięgamy do nowości od marki Stray Rats. Tym razem poprzez załączone poniżej fotografie prezentują swoją jesienno zimową kolekcję.

W ofercie znajdziemy przede wszystkim t-shirty oraz longsleeve’y z prostymi grafikami oraz typografią na przedzie, a czasami również na plecach, pojawiają się także różnego typu bluzy, nie brakuje rzecz jasna czapek z daszkiem. Spora część kolekcji wykorzystuje takie kolory jak biały, czarny oraz żółty. Szkoda, że tak mało nowości, no ale to mała i stosunkowo młoda marka.

Zainteresowani zakupami? Niestety trzeba poczekać na premierę do dzisiejszego wieczora, wszystko będzie w internetowym sklepie Stray Rats.

Lookbook Stray Rats (Jesien-Zima 2015)-1 Lookbook Stray Rats (Jesien-Zima 2015)-2 Lookbook Stray Rats (Jesien-Zima 2015)-3 Lookbook Stray Rats (Jesien-Zima 2015)-4 Lookbook Stray Rats (Jesien-Zima 2015)-5 Lookbook Stray Rats (Jesien-Zima 2015)-6 Lookbook Stray Rats (Jesien-Zima 2015)-7 Lookbook Stray Rats (Jesien-Zima 2015)-8

 

Reklama
air jordan