Nasze newsy przedstawiają nowości nie tylko tych wielkich brandów, ale również malutkich jak chociażby Stray Rats z Miami, za którym stoi Julian Consuegra. Poniżej znajdziecie fotografie z ich najnowszego katalogu z kolekcją na sezon wiosenny i letni bieżącego roku. Sesja zdjeciowa została zrobiona w salonie gier, w tle widzimy chociażby maszyny z Mortal Kombat, Tekkenem oraz X-Mene,.

Co znajdziemy pośród nowości? Ano pięć wzorów koszulek z prostymi grafikami na przedzie, a także dwa longsleeve’y oraz bluzy z kapturem, również w dwóch wzorach. Do tego dochodzą szorty na ciepłe dni, a także trzy wzory czapek z daszkiem, skarpety. Niemalże każda z pozycji została zaprojektowana w dwóch wersjach kolorystycznych.

Premiera kolekcji już 2 czerwca w internetowym sklepie Stray Rats.

Lookbook Stray Rats (Wiosna-Lato 2016)-1 Lookbook Stray Rats (Wiosna-Lato 2016)-2 Lookbook Stray Rats (Wiosna-Lato 2016)-3 Lookbook Stray Rats (Wiosna-Lato 2016)-4 Lookbook Stray Rats (Wiosna-Lato 2016)-5 Lookbook Stray Rats (Wiosna-Lato 2016)-6 Lookbook Stray Rats (Wiosna-Lato 2016)-7 Lookbook Stray Rats (Wiosna-Lato 2016)-8 Lookbook Stray Rats (Wiosna-Lato 2016)-9

Reklama
air jordan