- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylStreetwearLookbook Stussy by Tyrone Lebon (Jesień / Zima 2013)

Lookbook Stussy by Tyrone Lebon (Jesień / Zima 2013)

Zaledwie kilka dni temu mogliśmy sprawdzić najnowszy damski zestaw odzieżowy od marki Stussy, który przeznaczony był na jesień i zimę tego roku. Dzisiaj przyszła kolej na odsłonę męskiej kolekcji, która również skierowana jest na ten sezon. Warto również dodać, że możemy zobaczyć ją dzięki fotografowi Tyroneowi Lebon, który jest autorem poniższych zdjęć, a także stylizacji.

Jeśli chodzi o asortyment to znajdziemy tutaj sporo koszulek, dostępnych w kilku wersjach kolorystycznych. Możemy podzielić je na zwykłe t-shirty oraz bejsbolówki. Do tego dochodzą kurtki oraz bluzy utrzymane w stylu „crewneck”. Uzupełnieniem są koszule z długim rękawem i spodenki.

Ponadto więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Stussy.

Stussy-Fall-Winter-2013-Lookbook-by-Tyrone-Lebon-01 Stussy-Fall-Winter-2013-Lookbook-by-Tyrone-Lebon-02 Stussy-Fall-Winter-2013-Lookbook-by-Tyrone-Lebon-03 Stussy-Fall-Winter-2013-Lookbook-by-Tyrone-Lebon-04 Stussy-Fall-Winter-2013-Lookbook-by-Tyrone-Lebon-05 Stussy-Fall-Winter-2013-Lookbook-by-Tyrone-Lebon-06 Stussy-Fall-Winter-2013-Lookbook-by-Tyrone-Lebon-07 Stussy-Fall-Winter-2013-Lookbook-by-Tyrone-Lebon-08

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: