- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Stussy Deluxe (Wiosna/Lato 2013)

Lookbook Stussy Deluxe (Wiosna/Lato 2013)

Marka Stussy pokazała właśnie kilka swoich najnowszych pozycji z wiosenno-letniej kolekcji – warto zaznaczyć, że wchodzą one w skład linii Deluxe.

Oprócz tego, będziemy mieli okazję sprawdzić mały lookbook w postaci zdjęć. Ponadto, by jeszcze lepiej wypromować poszczególne ubrania, do współpracy zaproszono nowojorskiego DJ’a Jesse Marco, pełniącego rolę modela.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to znajdziemy tutaj m.in. bejsbolówkę, kurtkę czy koszule z długim rękawem. Do tego dochodzą jeszcze krótkie spodenki i spodnie. Uzupełnieniem jest plecak oraz torba. Na wyróżnienie zasługują również wzory, które zostały wykorzystane na potrzeby tego zestawu odzieżowego – nie zabraknie m.in. kropek oraz kwiatów. Dlatego, spokojnie można powiedzieć, że wszystkie trendy zostały uwzględnione.

Co do dostępności, to ciuchy te pojawią się na oficjalnej stronie internetowej Stussy już w ten piątek. Do tego czasu możecie zaznajomić się z mixtapem, który został stworzony przez DJ’a Marco specjalnie na tę okazję – kliknij tutaj.

Bez_tytułu_1 stussy-deluxe-spring-2013-collection-lookbook-featuring-dj-jesse-marco-02 stussy-deluxe-spring-2013-collection-lookbook-featuring-dj-jesse-marco-03 stussy-deluxe-spring-2013-collection-lookbook-featuring-dj-jesse-marco-06stussy-deluxe-spring-2013-collection-lookbook-featuring-dj-jesse-marco-07 stussy-deluxe-spring-2013-collection-lookbook-featuring-dj-jesse-marco-08

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: