- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Stussy zapoznaje nas ze swoją letnią kolekcją. Oto ich lookbook

Od czasu prezentacji wiosennej kolekcji ekipa Stussy zdążyła wejść w kilka ciekawych kolaboracji. Wystarczy tu wspomnieć chociażby projekty z Nike czy Our Legacy Work Shop. Dziś jednak powracamy do ich regularnej linii, która przeznaczona będzie na sezon letni bieżącego roku.

Stüssy stworzyło zrównoważoną i wyrafinowaną kolekcję, malując żywy obraz za pomocą wzoru, koloru i kultowego języka graficznego. Harmonijne kolory wzmacniają się nawzajem i stają się lepsze razem niż byłyby same. Otrzymujemy proste kroje, ale eksperymentalne rozwiązania, przez co każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Pośród nowości znajdziecie niemalże każdą pozycję do garderoby na sezon letni. Od lekkich kurtek i luźno skrojonych długich spodni na chłodne wieczory, aż po lekkie podkoszulki, szorty i czapki na słoneczną pogodę.

Wszystko to zostało przedstawione w katalogu zdjęć wykonanych w przybrzeżnej scenerii. Za tło posłużył bezkres oceanu i błękitne niebo, a sami modele pojawiają się w towarzystwie świetnych samochodów.

Pierwszy drop letniej kolekcji Stussy wpadnie do ich sklepu online już 20 maja. Macie zatem jeszcze odrobinę czasu by zapoznać się z poniższym lookbookiem.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: