- Reklama -NikeNike

Stüssy współpracowało z Martine Rose

Ostatnio pisząc o Martine Rose, omawialiśmy jej wspólną kolekcję z Tommy Jeans. Natomiast dzisiaj przedstawiamy jej kolejną kolaborację, tym razem z kultową kalifornijską marką Stüssy. Stüssy.

Martine Rose to brytyjsko-jamajska projektantka odzieży męskiej oraz założycielka marki o swoim imieniu. Jej projekty czerpią inspirację z subkultur rave, hip-hopu i punku, związanych z jej doświadczeniami i zainteresowaniami.

Co ciekawe, wspólna kolekcja ze streetwearowym brandem skupiona jest wokół… motoryzacji. Ich wspólny asortyment obejmuje pokrowiec na kierownicę, rękawiczki samochodowe, odświeżacz powietrza, zestaw dywaników samochodowych, jak również flagę z frędzlami i osłonę pod przednią szybę. Kolekcję uzupełniają ubrania, t-shirty Stüssy z klasycznym napisem „Stand Firm” oraz bluza z kapturem z grafiką.

Z kolei świetne zdjęcia zostały wykonane przez Rosie Marks.

Premiera wspólnej kolekcji Stüssy x Martine Rose odbędzie się poprzez ich sklep online już w najbliższy piątek, to jest 14 kwietnia 2023r. Zachęcamy tymczasem do zapoznania się z galerią zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: