- REKLAMA -Nike Black FridayNike Black Friday

Supreme prezentuje długowyczekiwaną jesienno zimową kolekcję

Nie oszukujmy się, Supreme to Supreme, na ich nowe kolekcję czeka większość z nas. Dziś przedstawimy Wam galerię studyjnych fotografii, dzięki którym poznacie bliżej ich nową jesienno zimową kolekcję na 2021 rok.

Świeża kolekcja, która jak zawsze jest mocnym miksem wzorów, nadruków i grafik, została zaprezentowana przez Sage’a Elsessera oraz Mathiasa Sauvageona. Odniesienia i inspiracje w ich najnowszej kolekcji są bardzo szerokie i czasami zaskakujące. Począwszy od odzieży roboczej, poprzez nawiązania do artystów i muzyków, kończąc na inspiracjach sportem.

W nadchodzącym sezonie zobaczymy efekty współpracy z baseballowa ekipą New York Yankees, artystami takimi jak Stash oraz Tadanori Yokoo, jak również komiksowe ujęcie Jamesa O’Barra. Dochodzą do tego projekty z Mitchell & Ness, jak również propozycje oddające hołd Nasowi i DMX’owi. Nie braknie również „wewnętrznych” kolaboracji VF, chociażby przedsięwzięcie z Dickies.

Żaden lookbook nowojorskiej marki nie byłby kompletny bez ujawnienia, która ikona popkultury zostanie uwieczniona na tzw. Photo Tee. W tym roku pojawi się na niej Rick Rubin. Producent, zdobywca nagrody Grammy i człowiek, którego MTV uważa za „najważniejszego producenta ostatnich 20 lat”.

A kiedy i gdzie kupić nowości od Supreme? Będzie je można dostać w ich sklepach stacjonarnych, jak również poprzez sklep online. Cotygodniowe dropy odbywają się w każdy czwartek w południe. Ten pierwszy, który otwiera nowy sezon, będzie miał miejsce już 19 sierpnia.

- REKLAMA -Nike Black FridayNike Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: