- Reklama -NIkeNIke

Supreme wreszcie prezentuje swoją wiosenno letnią kolekcję!

Supreme wreszcie budzi się z zimowego snu i odsłania karty prezentując studyjny lookbook z kluczowymi elementami na sezon wiosenny i letni bieżącego roku.

W prostym katalogu znajdziecie zdjęcia, w których modelami byli riderzy ich skateboardowego teamu, a mianowicie Tyshawn Jones, Sean Pablo, Efron Danzig oraz Taito.

Nadchodzący zestaw definiuje niesamowity miks materiałów, tekstur, wzorów i nadruków. Oczywiście spora cześć propozycji ma odniesienia do sztuki, sportu, pop kultury i muzyki. Do tego dochodzą inspiracje zaczerpnięte z odzieży roboczej czy wojskowej.

W nadchodzącym sezonie nie braknie kolaboracyjnych projektów. Na chwilę obecną można potwierdzić współpracę z takimi markami, jak Mitchell & Ness, Vanson, streetwearowym brandem Cactus Plant Flea Market, sportswearowym Umbro, a nawet z brytyjską artystką i projektantką Sue Clowes.

Kolekcja Supreme na wiosnę i lato 2023 roku będzie pojawiać się regularnie co tydzień, zaczynając od pierwszego dropu 16 lutego. Do tego czasu przyjrzyj się dokładnie poniższej galerii zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: