- Reklama -NikeNike

Oto wspólna kolekcja Supreme x Hardies

Przed Wami efekty współpracy dwóch nowojorskich marek, legendy streetwearu Supreme oraz skateboardingowej marki Hardies Hardware, założonej w 2015 roku przez skatera Tyshawna Jonesa.

Z nadchodzącymi nowościami możecie się zapoznać poprzez poniższe lookbookowe zdjęcia, a także poprzez zdjęcia produktowe, które znajdziecie w dalszej części wpisu.

Na sklepowe półki wjedzie zaledwie kilka pozycji. Będziemy mogli zakupić koszykarski zestaw składający się z szortów i koszulki na ramiączkach, które pokryte są swego rodzaju wzorem kamuflażu. Do tego dochodzą jeszcze T-shirty o dwóch wzorach, a każdy w czterech wariantach kolorystycznych.

Kolekcję dopełnia zestaw akcesoriów, jak podkładka pod kadzidła, skateboardowi decki oraz montażówki.

Premiera wspólnej kolekcji Supreme x Hardies Hardware odbędzie się w ich sklepach stacjonarnych oraz online już w najbliższy czwartek, to jest 15 czerwca.

Supreme Hardies Summer 2023 1 Supreme Hardies Summer 2023 2 Supreme Hardies Summer 2023 3 Supreme Hardies Summer 2023 4 Supreme Hardies Summer 2023 5 Supreme Hardies Summer 2023 6 Supreme Hardies Summer 2023 7 Supreme Hardies Summer 2023 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: