- Reklama -NikeNike

Supreme x Nike – zobacz jak prezentuje się wiosenna kolekcja na 2021 rok

Okazuje się, że na tegoroczną wiosnę zobaczymy więcej produktów z kolaboracji na linii Supreme x Nike. Po niedawno wydanych Dunk Low przyszła na pora na kolekcję stworzoną z designerami Nike Sportswear.

Tej wiosny Supreme współpracowało z Nike nad nową kolekcją składającą się z dwustronnej puchowej kurtki, bluzy i spodni dresowych z weluru, a także z koszuli, bluzy z kapturem i dresowych spodni, dwóch wersji zimowych czapek, ocieplacza na szyję i paska.

lookbook supreme x nike sp21 1 lookbook supreme x nike sp21 2 lookbook supreme x nike sp21 3 lookbook supreme x nike sp21 4 lookbook supreme x nike sp21 5 lookbook supreme x nike sp21 6 lookbook supreme x nike sp21 7 lookbook supreme x nike sp21 8 lookbook supreme x nike sp21 9 lookbook supreme x nike sp21 10 lookbook supreme x nike sp21 11 lookbook supreme x nike sp21 12 lookbook supreme x nike sp21 13 lookbook supreme x nike sp21 14

Prezentowana kolekcja powstała na wyłączność nowojorskiej marki. Pierwszą pozycją z kolekcji jest dwustronna kurtka puchowa. Wykonano ją z wodoodpornego nylonu i wodoodpornego polipropylenu od strony wewnętrznej, który pokryty jest dodatkowym żakardowym wzorem z logo. Następne są spodnie i bluza dresowe, które powstały z weluru. Tu również widzimy żakardowy wzór na całej powierzchni obu propozycji. Natomiast bluza z kapturem i dopasowane do nich dresowe spodnie to bawełna z polarkiem od wewnątrz, więc jest to cieplejsze rozwiązanie. Na koniec dostajemy dość zaskakującą pozycję, jaką są twillowe koszule.

Cały zestaw nowości dopełniają dodatki i akcesoria. Mowa chociażby o dwóch wersjach zimowych czapek. Dochodzi do tego ocieplacz na szyję i pasek pokryty imitacją skóry węża.

Oczywiście wszystkie propozycje z kolekcji Nike Supreme pojawią się w kilku wariantach kolorystycznych, więc każdy powinien wybrać coś dla siebie.

A kiedy i gdzie będzie można zakupić poszczególne elementy z kolekcji Supreme x Nike? Szykujcie swoje fundusze na najbliższy czwartek, a wydacie je w ich sklepie internetowym pod tym linkiem.

supreme nike sp21 1 supreme nike sp21 2 supreme nike sp21 3 supreme nike sp21 4 supreme nike sp21 5 supreme nike sp21 6 supreme nike sp21 7 supreme nike sp21 8 supreme nike sp21 9 supreme nike sp21 10 supreme nike sp21 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: