- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearThe North Face przedstawia kolekcję Back To Trail

The North Face przedstawia kolekcję Back To Trail

Po kilku tygodniach wracamy do marki The North Face, która w ostatnim czasie podobnie jak streetwearowe marki lubuje się w pojedynczych dropach z kilkoma pozycjami skupionymi wokół jednego tematu. Dziś zapoznacie się z kolekcją Back To Trail.

Świeże propozycje tej outdoorowej marki, która również dobrze radzi sobie na ulicach miast, łączą odważne i kontrastujące kolory w klasycznymi liniami. Na wstępie jako ciekawostkę podamy fakt, że do sprzedaży ponownie trafiła ikona w postaci kurtki Lhotse. Obok niej będziemy mogli zakupić również spodnie i bluzę Denali, kurtkę Mountain Q, a także plecak Hot Shot oraz buty Trail Escape Edge.

Kolekcja porusza się po palecie barw obejmującej jaskrawy odcień różu oraz wyrazisty odcień błękitu, którym towarzyszą odcienie brązu. Wyjątkowość i charakter udało się im uzyskać poprzez specjalny wzór, który został zaprojektowany z wykorzystaniem setek zlanych ze sobą symboli formacji skalnej Half Dome, znajdujących się w logo marki.

Zerknij na załączone poniżej fotografie i jak coś wpadnie Ci w oko to udaj się do internetowego sklepu The North Face.

lookbook the north face back to trail fw19 1 lookbook the north face back to trail fw19 2 lookbook the north face back to trail fw19 3 lookbook the north face back to trail fw19 4 lookbook the north face back to trail fw19 5 lookbook the north face back to trail fw19 6 lookbook the north face back to trail fw19 7 lookbook the north face back to trail fw19 8 lookbook the north face back to trail fw19 9 lookbook the north face back to trail fw19 10 lookbook the north face back to trail fw19 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: