- Reklama -NikeNike

The North Face Urban Exploration przedstawia kolekcję „Reawaken”

The North Face rozwija swoją serię Urban Exploration o nową kolekcję „Reawaken” na tegoroczną wiosnę oraz lato. Poniżej znajdziecie lookbook z nadchodzącymi nowościami.

Nowa seria koncentruje się na przepływie oraz zmianach miast i przyrody, a jej celem jest rozbudzenie w mieszkańcach miast wewnętrznego pragnienia eksploracji na świeżym powietrzu.

Nowa partia propozycji integruje funkcjonalne elementy outdoorowe oraz odważne i modne pomysły, a także stymuluje niezależną naturę eksploracji. Podobnie jak poprzednie kolekcje, tak i ta zapewnia bezkompromisową funkcjonalność w innowacyjnych i wszechstronnych sylwetkach, oferując szereg modułowych opcji dla mężczyzn i kobiet.

Pośród nowości znalazły się płaszcze, kurtki oraz nakrycia głowy. Dochodzą do tego sukienki, spódnice oraz funkcjonalne spodnie. Dopełnieniem tego zestawu mają być bluzy oraz koszulki.

Przyjrzyj się bliżej nowościom The North Face Urban Exploration w dołączonej poniżej galerii zdjęć. Kolekcja zostanie wydana w wybranych sklepach The North Face w całej Azji.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: