- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

The North Face w ramach Urban Exploration przedstawia kolekcję Urban Ecology

Na ekranach swoich urządzeń zobaczycie teraz krótkie video oraz zestaw fotografii, które prezentują jesienno zimową kolekcję The North Face. Jednak nie będą to tradycyjne pozycje od TNF, a kolekcja Urban Ecology wypuszczona przez projektantów linii Urban Exploration.

Jeśli jeszcze nie jesteś zaznajomiony z linią Urban Exploration to w wielkim skrócie doprowadziła ona do perfekcji związek między odzieżą techniczną i odzieżą miejską z celowo azjatyckimi inspiracjami.

Pośród zaprezentowanych nowości, które już za chwilę wpadną na sklepowe półki, znajdziemy zestawy City.

Obejmuje on szorty z kieszeniami na boku i kamizelkę, do których możemy dopasować koszulkę z kapturem. Przy drugim pakiecie mamy skrócone spodnie z kieszeniami kargo na boku oraz kurtkę wiatrówkę z kapturem. W tym przypadku pojawia się zwykły t-shirt.

Dla kobiet zaprojektowano kamizelkę z obszernymi kieszeniami, do której dopasowano t-shirt z kieszonkami po bokach oraz szorty, które po rozpięciu nogawek przypominają spódnicę. Drugi pakiet obejmuje długą do kolan kurtkę wiatrówkę oraz sukienkę polo z dodatkowym kontrastowym materiałem nakładanym na przód. Kropką nad i jest kurtka wiatrówka z wielkimi kieszeniami na przodzie.

Nowości z jesiennej kolekcji The North Face Urban Exploration „Urban Ecology” powoli wpadają na sklepowe półki.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: