- Reklama -NikeNike

The North Face w ramach Urban Exploration przedstawia kolekcję Urban Geology

Na tegoroczną jesień i zimę ekipa projektantów The North Face wypuściła w ramach Urban Exploration kolekcję Urban Ecology. Teraz, ci sami projektanci, serwują nam kolejną porcję swoich propozycji. Tym razem jest to zestaw zatytułowany Urban Geology.

Świeża partia nowości kolejny raz łączy profesjonalne funkcje i nowoczesny miejski styl, aby odkryć ścisły związek między miastem a naturą. Designerzy zestawiają obok siebie innowacyjny design, wysokiej jakości detale i funkcjonalne tkaniny.

Przeglądając poniższą galerię zdjęć można zauważyć, że cały nadchodzący zestaw można podzielić na przynajmniej trzy mniejsze.

Przy pierwszym widzimy propozycje, które swoim krojem i wyglądem mogą przywodzić na myśl odzież formalną, zerknijcie na męskie spodnie i marynarki. Do tego dochodzą propozycje z beżowo szarą kratą.

Drugi zestaw propozycji zderza ze sobą odzież zabarwioną na czarno oraz na ciemny odcień zieleni. Poszczególne elementy kolekcji korzystają jedynie z tych dwóch kolorów, a widzimy tam spodnie, polary i lekkie pikowane kurtki.

Trzeci zestaw korzysta z odcieniu beżu, brązu, a następnie dokłada do tego kolor żółty oraz stalowo niebieski. W tym przypadku widzimy spodnie, bluzy oraz lekkie kurtki z wieloma kieszeniami na przodzie.

Nowości z jesiennej kolekcji The North Face Urban Exploration „Urban Geology” już niedługo wpadną na sklepowe półki.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: