- Reklama -Nike x UndefeatedNike x Undefeated
Strona głównaStylTechwearThe North Face w linii Urban Exploration przedstawia kolekcję Urban Sprawl

The North Face w linii Urban Exploration przedstawia kolekcję Urban Sprawl

The North Face wraz ze swoją linią Urban Exploration powoli szykuje się do sezonu jesiennego i zimowego bieżącego roku. Jedną z pierwszych kolekcji, która zawita na sklepowych półkach będzie „Urban Sprawl”. Zapoznacie się z nią poprzez poniższy lookbook.

Linia odzieży przeznaczona dla mieszkańców miasta została przedstawiona na tle budynków na granicy miasta. Motywem przewodnim jest roślinność pnąca, którą zresztą widać na niektórych budynkach w tle. Wyszło to z chęci przedstawienia budynków mieszkalnych, które mogą współistnieć i dopełniać się z naturą.

Nowa seria o charakterze miejskim koncentruje się na naturalnych kolorach, takich jak khaki i odcienie zieleni. Natomiast kroje utrzymano pomiędzy luźnym a regularnymi. Co ciekawe, kolekcja ma oznaczenie Packable, czyli zarówno spodnie, jak i lekkie kurtki można łatwo zwinąć i złożyć w mały pakunek, gdy akurat ich nie potrzebujemy.

Zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami na spokojnie. Kolekcja The North Face Urban Exploration „Urban Sprawl” pojawi się w ich sklepie już w nadchodzących tygodniach.

lookbook The North Face Urban Exploration Urban Sprawl FW1 1 lookbook The North Face Urban Exploration Urban Sprawl FW1 2 lookbook The North Face Urban Exploration Urban Sprawl FW1 3 lookbook The North Face Urban Exploration Urban Sprawl FW1 4 lookbook The North Face Urban Exploration Urban Sprawl FW1 5 lookbook The North Face Urban Exploration Urban Sprawl FW1 6 lookbook The North Face Urban Exploration Urban Sprawl FW1 7 lookbook The North Face Urban Exploration Urban Sprawl FW1 8 lookbook The North Face Urban Exploration Urban Sprawl FW1 9 lookbook The North Face Urban Exploration Urban Sprawl FW1 10 lookbook The North Face Urban Exploration Urban Sprawl FW1 11

- Reklama -Adidas Yeezy Boost 700 MNVN
- Reklama -adidas Yeezy Boost 700 V2adidas Yeezy Boost 700 V2

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: