Zawsze cieszy nas jak mamy możliwość pokazać debiutanckie kolekcje różnych streetwearowych marek. Dziś na świeczniku mamy młodziutką brytyjską markę Theobalds Cap Co. pochodzącą z Londynu.

Ich główną inspiracją jest klimat sportswearowy, a także lokalna scena skate. Obie te kwestie starają się przenieść na swoją ofertę czapek przygotowaną na sezon letni bieżącego roku. Czapka z klasycznym logotypem na przodzie pojawia się w opcji granatowo białej i  czarnej, obie wykonano z bawełny i zamontowano w nich zapięcie na tyle. Z przodu widnieje litera T, natomiast na tyle napis z nazwą marki. Do tego dochodzą wełniane czapki w czerwieni ze skórzanymi paskiem na tyle. Do wyboru będzie opcja z literą T lub grafiką Back on Top.

Nowości z czasem pojawią się w sklepie Theobalds Cap Co.

LOOKBOOK THEOBALDS CAP CO (WIOSNA-LATO 2016)-1 LOOKBOOK THEOBALDS CAP CO (WIOSNA-LATO 2016)-2 LOOKBOOK THEOBALDS CAP CO (WIOSNA-LATO 2016)-3 LOOKBOOK THEOBALDS CAP CO (WIOSNA-LATO 2016)-4 LOOKBOOK THEOBALDS CAP CO (WIOSNA-LATO 2016)-5 LOOKBOOK THEOBALDS CAP CO (WIOSNA-LATO 2016)-6 LOOKBOOK THEOBALDS CAP CO (WIOSNA-LATO 2016)-7 LOOKBOOK THEOBALDS CAP CO (WIOSNA-LATO 2016)-8 LOOKBOOK THEOBALDS CAP CO (WIOSNA-LATO 2016)-9

Reklama
air jordan