- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersLookbook THOROCRAFT (Jesień / Zima 2014)

Lookbook THOROCRAFT (Jesień / Zima 2014)

Dzisiaj na naszej stronie gościmy kolejnego debiutanta. Tym razem jest to marka THOROCRAFT, która od jakiegoś czasu promuje swoją jesienno-zimową kolekcję. Dlatego też w akcji zobaczymy jeszcze lookbook w postaci zdjęć.

Co najważniejsze, THOROCRAFT to producent obuwia i właśnie ten element garderoby gra tutaj pierwsze skrzypce. W akcji zobaczymy kilka ciekawych, bardziej klasycznych par. Nie zabraknie wariantów wysokich i niskich. Ponadto do produkcji użyto najlepszej jakości materiałów. Postawiono m.in. na zamsz i skórę.

Po więcej informacji udajcie się na oficjalną stronę internetową THOROCRAFT.

thorocraft-fallwinter-14-collection-lookbook-1 thorocraft-fallwinter-14-collection-lookbook-2 thorocraft-fallwinter-14-collection-lookbook-3 thorocraft-fallwinter-14-collection-lookbook-5 thorocraft-fallwinter-14-collection-lookbook-6 thorocraft-fallwinter-14-collection-lookbook-7 thorocraft-fallwinter-14-collection-lookbook-8 thorocraft-fallwinter-14-collection-lookbook-9 thorocraft-fallwinter-14-collection-lookbook-10 thorocraft-fallwinter-14-collection-lookbook-11 thorocraft-fallwinter-14-collection-lookbook-12 thorocraft-fallwinter-14-collection-lookbook-13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: