Maneaters Pack to najnowsza mini kolekcja od polskiej marki Turbokolor. Została ona stworzona z myślą o ludziach aktywnych w letnie dni. 

Ta wakacyjna linia jest zainspirowana pasją nowego handlowca polskiej marki – Janka Koryckiego. Swanski jak zawsze idealnie połączył dwa światy, trend ubrań w paski, wraz ze swoją wyjątkową twórczością dodając do tego swój autorski wzór z rekinami. Maneaters Pack składa się ze starannie wybranych letnich produktów, odpowiednich na ciepłe letnie dni – dwa kroje koszulek, tanktop oraz boardshorty i kapelusz.

Poniżej możecie się zapoznać z najnowszym lookbookiem, który zrobił fotograf Maksym Rudnik podczas podróży pomiędzy odległymi surfowymi spotami na indonezyjskich wyspach. Co do dostępności to prezentowane nowości dostaniecie w internetowym sklepie Turbokolor.

maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_01 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_02 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_03 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_04 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_05 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_06 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_07 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_08 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_09 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_10 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_11 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_12 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_13 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_14 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_15 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_16 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_17 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_18 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_19 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_20 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_21 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_22 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_23 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_24 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_25 maksymrudnik_turbokolor_maneaters_lookbook_26

Reklama
air jordan