Marka Umbro nieco nas zaskoczyła najnowszą kolekcją Pro Training, która przeznaczona jest na wiosnę i lato tego roku. Dlaczego? Bowiem mimo zachowania sportowego charakteru poniższego zestawu odzieżowego to już klimat lookbooka utrzymany jest bardzo mocno w streetwearowym wydaniu a do tego dochodzi jeszcze video-zajawka.

Trzeba przyznać, że ten brytyjski brand ma idealny timing. Jeszcze chwila i we Francji będziemy mieli wielką imprezę sportową, jaką są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Dlatego całkiem spoko opcją jest pośmigać sobie w porządnej, oldschoolowej koszulce czy bluzie i uzupełnić jeszcze cały fit bucketem.

Po więcej info odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową Umbro!

umbro-2016-spring-summer-pro-training-collection-2 umbro-2016-spring-summer-pro-training-collection-3 umbro-2016-spring-summer-pro-training-collection-4 umbro-2016-spring-summer-pro-training-collection-5 umbro-2016-spring-summer-pro-training-collection-6 umbro-2016-spring-summer-pro-training-collection-7 umbro-2016-spring-summer-pro-training-collection-9 umbro-2016-spring-summer-pro-training-collection-10

Reklama
air jordan