- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearOto jak się prezentuje jesienna kolekcja Undefeated na 2019 rok

Oto jak się prezentuje jesienna kolekcja Undefeated na 2019 rok

Eddie Cruz i James Bond wracają do nas sukcesywnie sezon w sezon wraz z nowościami od Undefeated. Dziś mamy dla Was ich kolekcję na jesień bieżącego roku.

Streetearowy brand, który powstał na bazie sklepu ze sneakersami w Los Angeles, ponownie zdecydował się na prostą i stonowaną sesję zdjęciową w warunkach studyjnych. Świeża kolekcja nie odbiega od poprzednich kolekcji i to czego mogliśmy się spodziewać to dostajemy. Sportswrearowa i luźna kolekcja stawia w dużej mierze na wygodę, więc sporo tu dresów, bluzy i zwykłych koszulek, które ozdobiono prostymi grafikami lub prostym logotypem marki – five strike logo. Pośród nowości znajdziemy również bojówki oraz lekkie kurtki. Oczywiście większość kolekcji pojawi się w kilku wariatach kolorystycznych.

Nowości od Undefeated pojawią się w ich sklepie online już 2 sierpnia bieżącego roku. Zatem zapoznajcie się z dołączonymi fotografiami i szykujcie monety na zakupy.

lookbook undefeated fa19 1 lookbook undefeated fa19 2 lookbook undefeated fa19 3 lookbook undefeated fa19 4 lookbook undefeated fa19 5 lookbook undefeated fa19 6 lookbook undefeated fa19 7 lookbook undefeated fa19 8 lookbook undefeated fa19 9 lookbook undefeated fa19 10 lookbook undefeated fa19 11 lookbook undefeated fa19 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: