- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearUndefeated rozpoczyna wiosenną kampanię i prezentuje swoje nowości

Undefeated rozpoczyna wiosenną kampanię i prezentuje swoje nowości

Kalifornijski brand Undefeated otwiera właśnie sezon wiosenny bieżącego roku. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia zapowiadające kolekcję na nadchodzące tygodnie, które rzecz jasna znajdziecie pod tym tekstem.

Eddie Cruz i James Bond, którzy swoje imperium UNDFTD rozciągnęli z Kalifornii na Japonię i Azję, serwują nam zestaw fotografii, które ustrzelono we Francji co nas cieszy, w końcu coś innego niż ujęcia ze studia na jasnym tle. Co do asortymentu to tradycyjnie nie zobaczymy tu zbyt wielu pozycji, które ostatecznie pojawią się w sprzedaży, ale na dziś dzień możemy się spodziewać między innymi koszulek w pasy wzorowanych na koszulkach piłkarskich oraz zestawy dresowe z szeleszczącymi spodniami i rozpinanymi bluzami. Oczywiście nie zabraknie klasyków jak bluzy z kapturem i szorty na ciepłe dni, które ozdobiono minimalistycznym brandingiem.

Zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami i oczekujcie nowości Undefeated już za kilka dni, bo 7 lutego w ich sklepie online.

lookbook undefeated ss20 pt1 1 lookbook undefeated ss20 pt1 2 lookbook undefeated ss20 pt1 3 lookbook undefeated ss20 pt1 4 lookbook undefeated ss20 pt1 5 lookbook undefeated ss20 pt1 6 lookbook undefeated ss20 pt1 7 lookbook undefeated ss20 pt1 8 lookbook undefeated ss20 pt1 9 lookbook undefeated ss20 pt1 10 lookbook undefeated ss20 pt1 11 lookbook undefeated ss20 pt1 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: