- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

UNIFORME zapowiada swoją jesienno zimową kolekcję na 2023 rok

Francuska marka UNIFORME już teraz ujawnia i zapowieda swoją jesienno zimowa kolekcję na druga połowę 2023 roku, która zatytułowano „Counting sleep”.

UNIFORME odzwierciedla świadomy, nowoczesny światopogląd i osobisty styl życia współzałożycieli Huguesa Faucharda i Rémiego Batsa, którzy poznali się podczas studiów w prestiżowej szkole mody Studio Berçot w Paryżu. W swoich kolekcjach wyznają filozofię „świadomego minimalizmu”: zwięzłe, precyzyjnie skrojone kolekcje łączą rygor linii oraz militarne i użytkowe wpływy z wygodą odzieży ulicznej.

Wspomniani powyżej projektanci stworzyli niezbędną garderobę zdefiniowaną przez czyste linie, miękkie tekstury i neutralne kolory. Znajdziecie pośród nich ecru, odcieniu brązów i beżu, jak również zgniłą militarną zieleń.

Na sklepowych półkach pojawią się koszule, arcyciekawe swetry oraz lekkie kurtki. Naszą uwagę przykuły płaszcze, które z pewnością przydadzą się podczas pierwszych jesiennych dni.

Zapoznaj się z kluczowymi elementami jesienno zimowej kolekcji UNIFORME w galerii poniżej. Znajdziecie je w sprzedaży w drugiej połowie roku w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: