- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

UNIQLO U przedstawia minimalistyczną kolekcje na jesień i zimę

Jeden z najwiekszych japońskich brandów, który niedługo otworzy sklep w Polsce, odsłania karty i prezentuje swoje jesienno zimowe nowości w linii UNIQLO U.

Przed Wami świeża kolekcja „Future LifeWear Essentials”. Dyrektor artystyczny Christophe Lemaire i projektanci oraz twórcy wzorów z paryskiego zespołu projektowego na nowo przedstawiają odzież na co dzień, wykorzystując innowacyjne materiały i nowe, współczesne fasony.

Jesienno zimowa kolekcja rozpoczęła się od pomysłu kapsułowej szafy, która zmieściłaby się w jednej walizce, z możliwością dostosowania, aby przeprowadzić cię przez cały sezon. Ta kolekcja, z jeszcze bardziej przemyślanym podejściem do minimalizmu, skupia się na mniejszej liczbie elementów, które oferują więcej, z podstawowymi elementami, które zwracają szczególną uwagę na funkcjonalność i wszechstronność.

Klasyczne ubrania użytkowe są na nowo przedstawiane w opływowych fasonach z przemyślanymi detalami, dostosowanymi do dzisiejszych potrzeb. Wyrafinowana paleta kolorów zawiera bogate neutralne odcienie z nutami jasnej żółcieni ochry, fioletu, spranej czerwieni i ciepłej bieli, wszystkie inspirowane naturą.

Premiera jesienno zimowej kolekcji UNIQLO U w ich sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym ma się odbyć już 16 września.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: