- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Zapoznajcie się bliżej z wiosenno letnią kolekcją UNIQLO U

Cristophe Lemaire i jego zespół projektantów serwują nam waśnie świeżą, wiosenno letnią kolekcję UNIQLO U na pierwszą połowę 2022 roku.

Wszyscy, którzy lubią minimalizm i projekty japońskiej marki nie powinni być zawiedzeni. Najnowsza kolekcja, którą zatytułowano The Rhythm of Spring, dostarczy to czego oczekujemy. Nie licząc już tego, że Lemaire jest niesamowicie biegły w podnoszeniu atrakcyjności stylistycznej podstawowych propozycji.

W ofercie na nadchodzące tygodnie znajdziemy szereg lekkich i zwiewnych koszul, również na krótki rękaw, a także luźno skrojone materiałowe spodnie i szorty na cieplejsze dni. Uzupełnieniem kolekcji wydają się być koszulki, lekkie kurtki, marynarki i płaszcze na deszczowe dni.

Paleta barw w kolekcji utrzymane jest w idealnie prostych kolorach ziemi (oliwkowy, piaskowy beż, brąz) oraz chłodnych odcieniach błękitu i fioletu.

Prezentowana kolekcja UNIQLO U pojawi się w na ich stronie internetowej już 28 stycznia. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: