- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Menswear Universal Products wrzuca do sieci zdjęcia swojej najnowszej kolekcji

Universal Products wrzuca do sieci zdjęcia swojej najnowszej kolekcji

W ostatnim czasie więcej u nas japońskich marek niż tych amerykańskich, no ale co się dziwić, skoro wyglądają o niebo ciekawiej. Dziś dla przykładu mamy dla Was świeżą kolekcję Universal Products przeznaczoną na tegoroczną wiosnę i lato.

Na studyjnych fotografiach przedstawiono kolekcję utrzymaną w minimalistycznej i oszczędnej estetyce. Paleta barw skupia się w głównej mierze na szarościach, beżach, granacie i czerni. W ofercie znajdziemy luźno skrojone materiałowe spodnie oraz bojówki, a także luźne szorty do kolan. Lekkie kurtki, płaszcze i marynarki zaprojektowano na potrzeby wczesnej wiosny, natomiast na lato otrzymamy koszule na krótki rękaw, koszulki i lekkie bluzy.

Zapoznajcie się z poszczególnymi nowościami od Universal Products poprzez poniższą galerię zdjęć.

lookbook universal products ss21 1 lookbook universal products ss21 2 lookbook universal products ss21 3 lookbook universal products ss21 4 lookbook universal products ss21 5 lookbook universal products ss21 6 lookbook universal products ss21 7 lookbook universal products ss21 8 lookbook universal products ss21 9 lookbook universal products ss21 10

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: