- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearURSUS BAPE powraca do nas wraz ze swoją wiosenną kolekcją na 2020...

URSUS BAPE powraca do nas wraz ze swoją wiosenną kolekcją na 2020 rok

Powrót japońskiej marki URSUS BAPE widzieliśmy już w zeszłym roku przy okazji kolekcji na ich 10 lecie. Teraz wydaje się, że mocno przycisnęli i serwują nam już pełną kolekcję, która przeznaczona będzie na sezon wiosenny bieżącego roku.

Przypomnijmy, linia URSUS BAPE powstała z inicjatywy założyciela marki A Bathing Ape – NIGO oraz jego ziomka Tetsu Nishiyamy, założyciela i designera innej japońskiej streetwearowej marki – WTAPS.

Świeża kolekcja będzie bazowała na logotypie „General Ape Head”, który został wykorzystany na szeregu propozycji jak bluzy z kapturem, zwykłe bluzy crewneck czy longsleeve’y i t-shirty. Paleta barw obejmująca biel, czerń i szarość jest oszczędna w formie, co było zamierzone. Designerzy chcieli odejść od krzykliwych wzorów i barw stosowanych w kolekcjach BAPE.

Kolekcja URSUS BAPE pojawi się już 29 lutego w lokalizacjach A Bathing Ape. Sprawdzajcie również ich sklep online.

lookbook ursus bape sp20 1 lookbook ursus bape sp20 2 lookbook ursus bape sp20 3 lookbook ursus bape sp20 4 lookbook ursus bape sp20 5 lookbook ursus bape sp20 6 lookbook ursus bape sp20 7 lookbook ursus bape sp20 8 lookbook ursus bape sp20 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: