Strona główna Styl Streetwear Ursus Bape przedstawia swoją wiosenno letnią kolekcję

Ursus Bape przedstawia swoją wiosenno letnią kolekcję

Nie ma praktycznie dnia, abyśmy nie zaglądali do Japonii, gdzie w kwestiach streetwearu dzieje się niesamowicie dużo. Dziś dla przykładu powracamy do Was z lookbookiem od Ursus Bape, który przedstawia ich nowości na sezon wiosenno i letni bieżącego roku.

Wspomniana wyżej linia powstała z inicjatywy założyciela marki A Bathing Ape – NIGO oraz jego ziomka Tetsu Nishiyamy, założyciela i designera innej japońskiej streetwearowej marki – WTAPS.

Motywem, który jest dla nich charakterystyczny jest „General Ape Head”. Oczywiście w nadchodzącym sezonie skorzystano z niego równie często jak przy poprzednich kolekcjach. Pojawia się zarówno w małej wersji na piersi, jak i dużej z tyłu lub na przodzie. W ofercie na cieplejsze miesiące roku znalazły się lekkie kurtki oraz bluzy, również te z kapturem, które w całości pokryte są wzorem kamuflażu. Obok nich mamy jeszcze jednokolorowe koszule, bluzy oraz koszulki. Dopełnieniem zestawu nowości są chociażby czapki z daszkiem.

Nowości od Ursus Bape szukajcie w ich sklepie online.

lookbook ursus Bape ss21 1 lookbook ursus Bape ss21 2 lookbook ursus Bape ss21 3 lookbook ursus Bape ss21 4 lookbook ursus Bape ss21 5 lookbook ursus Bape ss21 6 lookbook ursus Bape ss21 7 lookbook ursus Bape ss21 8

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: