- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

VISTULA przedstawia kolekcję Chapter 3: Back to business

Polska marka VISTULA otwiera swój trzeci rozdział i przedstawia jesienno zimową kolekcję Back to business. W dalszej części wpisu sprawdzicie nie tylko klimatyczne video, ale również zestaw lookbookowych fotografii.

W pierwszym rozdziale zetknęliśmy się z ponadczasowymi klasykami i zwiastunem świeżego spojrzenia, by następnie w rozdziale drugim otworzyć się na nowe. Dziś poznacie bliżej odsłonę numer trzy.

Vistula dostrzega zmiany w przyzwyczajeniach swoich klientów i stawia na większą elastyczność oraz wygodę. Marka zadbała więc o klasyczne back to office, ale na własnych zasadach: w wersji casual lub formal.

W najnowszej kolekcjii znajdują się między innymi wyprodukowane w Polsce: gładki trzyczęściowy garnitur w wełnie Super 110’s, klasyczny garnitur w jasnej, beżowo-brązowej kracie oraz strukturalna marynarka z mieszanki wełny i jedwabiu. Do tego zestawu dochodzi koszula z diagonalnym splotem, którą można zestawić z golfem z wełny Merino czy dzianinowym swetrem ze stójką. Całość dopełnią wygodne bawełniane spodnie chino.

Jesienno zimowa kolekcja VISTULA jest już dostępna w salonach stacjonarnych i na ich stronie internetowej.

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: